בחירת תמונות לבית קשורה בקשר הדוק לקונספט העיצובי של החלל ולסקלת הצבעים המצויה בו.

ההעדפה של בעל הדירה או העסק יכולה להשפיע על בחירה בין יצירות בסגנון מופשט, פיגורטיבי, ריאליסטי או היפר ראליסטי. הסלון מהווה את מרכז הבית ולכן יש להתאים את תמונות במדויק לחלל הבית, תוך הפעלת מערכת שיקולים הקשורה לסגנון הריהוט, התאורה והאביזרים המשלימים את ההום סטיילינג. שילוב יצירות אמנות המתאים במדויק לסלון לפרוזדור, לחדר השינה, למטבח, חדר העבודה או כל חלל אחר, מצריכות הבנה עמוקה וכישורי עיצוב, מכיוון שהמטרה כאן היא לתלות את התמונות ולשלב אותן בחלל הבית או בבית העסק באופן ההרמוני ביותר.
לכל לקוח יש טעם ייחודי, רצונות והעדפה אישית והמטרה היא להקשיב ללקוח ולהבין לעומק את הצרכים שלו.

אנו עוסקים באמנות מהיבטים שונים למעלה מ-35 שנה ומתמחים באמנות ישראלית.
יש לנו למעלה מ-4,000 יצירות הכוללות ציור,מיצבים ופיסול של מיטב אמני ישראל.
המגוון העצום של היצירות המצויות בגלריה, מאפשר ללקוח להיחשף לאלפי יצירות של אמנים ותיקים בצד יצירות של אמנים עכשוויים הפועלים בשדה האמנות הישראלית.

אנחנו, מכירים לעומק את המגמות בשוק האמנות הישראלית ומתמחים בהן. אנו מייעצים ללקוחותינו בכל הקשור להערכת שווי יצירה כזו או אחרת, מתוך תפיסה שהשקעה ביצירת אמנות היא השקעה פיננסית בדומה להשקעה בנכסים ובעסקים. אנו מציעים ללקוחותינו פתרונות מקיפים ומגוון שירותים רחב המהווה מענה מלא לצרכיהם כגון: ייעוץ וליווי אישי, שירותי הובלה, מסגור, רסטורציה, תלייה, טרייד אין וניהול חכם ובניית אוסף אמנות לכל לקוח ולקוח.

צוות הגלריה מלווה את הלקוח בכל הקשור לדיוק טעמו האמנותי, הגדרת התקציב ומטרת רכישת/השכרת התמונות לבית או למשרד.
אנחנו מעדכנים את לקוחותינו באופן שוטף לגבי חדשות באמנות הישראלית בכלל ובמתרחש אצלנו בגלריה בפרט. שביעות רצון לקוחותינו חשובה לנו מאוד ולכן אנו שואפים לתת שירות טוב ומקצועי ולספק מוצרים איכותיים ללקוחותינו.

"אמנות עד אליך" הינו שירות, המאפשר ללקוחות הגלריה להזמין יצירות שאהבו מתוך האוסף שלנו המוצג באתר האינטרנט. הצוות שלנו ידאג להוביל את היצירות ליעדן ולהציב אותן בבית הלקוח או במשרד, תוך כדי סיוע בעיצוב היצירות כחלק מהחלל שבו הן אמורות להיות מוצבות ולייעץ ללקוח בכל הקשור בהן ובהתאמתן לחלל. כמו כן, הלקוח יכול לבחור תמונות עם אפשרות להשאירן כמה ימים בביתו לבחינה נוספת וזאת במטרה לאפשר לו להתרשם מהן באופן נינוח ולקבל החלטה נכונה.

השירות אינו כרוך בתשלום וללא כל התחייבות מצד הלקוח. ניתן לרכוש את היצירות או לשכור אותן וצוות הגלריה יעמוד לשירות הלקוחות בכל הקשור לאפשרויות השונות, המחיר, תנאי התשלום ולכל שאלה אחרת.

 

לפרטים נוספים:

058-7788011  /  09-9706508    סימון, מעצב מטעם הגלריה 

עיצוב פנים: שרית פרידמן שנער
צילום: נדב פקט

תמונות לבית_1


תמונות לבית 2