"כאמן אני אוהב לעבוד עם טכניקות שונות כגון היפר-ריאליזם, כרומו-לומינריזם, פרוטו קיוביזם פוינטליזם וגרפיטי, הכל במטרה ליצור אמנות חזותית נועזת. אני מנסה לאתגר את ההנחות הטבעיות, מזמין סתירות וחותר לגשר ולאחד את הסתירה לכאורה. האמנות שלי משקפת את המוכר בדרכים ובטכניקות חדשות ומרגשות".

שפת הנקודות

"שפת הנקודות ביצירותיי מבוססת על עקרון העיצוב של מינימליזם והפחתה. ציור בנקודות כסגנון הוא מטאפורה טובה לדרך בה ניתן לנצל מידע מוגבל על מנת ליצור בהירות שהיא יותר מדויקת בתודעת הצופה.

התהליך מתחיל בתמונה, או סתם בדמיון שלי. אני מצייר קווי מתאר, והתמונה שנוצרת היא כמו מפה שמדריכה אותי. אז מתחיל התהליך הארוך וההדרגתי שבו אני מניח נקודות בגדלים שונים.

בקנבס, הצבעים מעורבבים עם אבקות מטאליות וחומרים מעבים ואז מוחדרים למזרקים ומוזרקים ידנית נקודה אחר נקודה, תוך יצירת אפקט תלת-מימד ייחודי.

בשיטת האינפיוז'ן הצבעים בתוספת טייטניום ופוספור נאפים על סגסוגת מגנזיום בתנורים מיוחדים בטמפרטורות ובלחץ גבוהים.

הסדרה הלא מסוננת

סדרה זו היא גם תיאור מרענן של פתיחות, טוהר ואותנטיות. היא מתוארת בנקודות שמרככות את ההקשר. היצירות משדרות חושניות, העצמה נשית וגברית, הכל בתצוגה עשירה של יחסי אנוש ויופי דינמי.

סדרת "אמנות הרחוב"

בסדרה זו אני משלב סגנונות גרפיטי ופופ-ארט עם סמלים מטאפוריים. העבודות עשירות במטאפורות של המצב האנושי ותכונות התנהגותיות כגון: חמדנות, אהבה, אמפתיה, החלטיות, מצוקה, שאפתנות וכו'.

יצירותיי נמצאות באוספים רבים וחשובים בארץ ובעולם.