אמנות בשבילי היא: סוג של חופש, האמנות עבורי היא חשיבה, ביטוי עצמי, חיפוש אחר אתגרים וחציית גבולות.
מהיכן נובעות ההשפעות על האמנות שלי: אני מושפע רבות מהאמנות המודרנית והעכשווית ומהשילוב ביניהן. אני מושפע מכל דבר שמניע אותי אמוציונאלית, מהאור, מהתחושות ומהרגשות.

היצירה שעליה אני עובד בימים אלה: אני עובד על נושאי ציורים דומם הכוללים כלי-בית ישנים וחלודים. זו תקופה חדשה שנפתחה עבורי: פנים חדרים עזובים, חורבות ובתים נטושים, בהשראת נופי ילדותי. הנושא כאן הוא בנייה מהחורבה, העיסוק שלי בנעלם.
האמן האהוב עלי: גויה – בעיקר בגלל הפנטזיות והשגעון, פיקאסו, ואן גוך הגדול – הצייר המעונה והבלתי מובן. אני חש אמפתיה ליצירותיו ולחיים שעבר. פרנסיס בייקון שעוסק ביצירותיו באדם לבדו מול היקום ובשבילי כמובן גם פיקאסו.
היצירה האהובה עלי: אני אמנם קשור ליצירות שלי, אבל תמיד יש את היצירה הבאה בתור שעדיין לא עבדתי עליה... אבל היא נמצאת אצלי בראש, אני חולם עליה ומתאווה אליה.
ספר על הקשר שלך עם בידרמן: את אפרים הכרתי כששהיתי בניו-יורק והוא מאוד התעניין בי ובאמנות שלי. אנחנו מכירים קרוב ל-17 שנים ומיודדים. אפרים מאוד רגיש לעולם האמנות ולאמנים. הוא אדם טוב, אנושי וקשוב לדברים שמתרחשים אצל האמנים. כדי לקיים את אמנותנו, אנחנו האמנים, זקוקים ללא ספק לאנשים כמותו!
מה חושבים הקרובים אלי על יצירתי: הם בדרך אוהבים אותה. לעיתים הם תוהים מה אני עושה ובהקשר לאיזה נושא ולחומרים שבהם אני משתמש ואז הם שואלים שאלות.
היצירה שלי, שאני הכי גאה בה: מה שאני הכי אוהב ביצירה היא המחשבה שהיא מייצגת עולם חדש. כל עבודה שונה מרעותה. למעשה אין סוף ליצירה, כל עבודה נמשכת עוד ועוד..

למגוון יצירות האמן המוצגות בגלריה לחץ כאן >>