בחירת תמונות לבית קשורה בקשר הדוק לקונספט העיצובי של החלל ולסקלת הצבעים המצויה בו.

ההעדפה של בעל הדירה או העסק יכולה להשפיע על בחירה בין יצירות בסגנון מופשט, פיגורטיבי, ריאליסטי או היפר ראליסטי. הסלון מהווה את מרכז הבית ולכן יש להתאים את תמונות במדויק לחלל הבית, תוך הפעלת מערכת שיקולים הקשורה לסגנון הריהוט, התאורה והאביזרים המשלימים את ההום סטיילינג. שילוב יצירות אמנות המתאים במדויק לסלון לפרוזדור, לחדר השינה, למטבח, חדר העבודה או כל חלל אחר, מצריכות הבנה עמוקה וכישורי עיצוב, מכיוון שהמטרה לשלב אותן בחלל הבית או בבית העסק באופן ההרמוני ביותר, עבודה שאיננה פשוטה. לכל לקוח יש טעם ייחודי, רצונות והעדפה אישית והמטרה היא להקשיב ללקוח ולהבין לעומק את הצרכים שלו. צוות הגלריה מלווה את הלקוח בכל הקשור לדיוק טעמו האמנותי, הגדרת התקציב ומטרת רכישת/השכרת התמונות לבית או למשרד.

אנו עוסקים באמנות מהיבטים שונים למעלה מ-35 שנה ומתמחים באמנות ישראלית.
יש לנו למעלה מ-4,000 יצירות הכוללות ציור, מיצבים ופיסול של מיטב אמני ישראל.
המגוון העצום של היצירות המצויות בגלריה, מאפשר ללקוח להיחשף לאלפי יצירות של אמנים ותיקים בצד יצירות של אמנים עכשוויים הפועלים בשדה האמנות הישראלית.

אנחנו, מכירים לעומק את המגמות בשוק האמנות הישראלית ומתמחים בהןאנחנו מעדכנים את לקוחותינו באופן שוטף לגבי חדשות באמנות הישראלית בכלל ובמתרחש אצלנו בגלריה בפרט. שביעות רצון לקוחותינו חשובה לנו מאוד ולכן אנו שואפים לתת שירות טוב ומקצועי ולספק מוצרים איכותיים ללקוחותינו.

אנו מציעים ללקוחותינו פתרונות מקיפים ומגוון שירותים רחב המהווה מענה מלא לצרכיהם כגון: ייעוץ וליווי אישי, שירותי הובלה, מסגור, רסטורציה, התקנה, טרייד אין ואף בניית אוסף אמנות לכל לקוח המעוניין להיכנס לעולם זה.

"אמנות עד אליך"

הנו שירות, המאפשר ללקוחות הגלריה להזמין יצירות שאהבו מתוך האוסף שלנו המוצג באתר האינטרנט. הצוות שלנו ידאג להוביל את היצירות ליעדן ולהציב אותן בבית הלקוח או במשרד, תוך כדי סיוע בעיצוב היצירות כחלק מהחלל שבו הן אמורות להיות מוצבות ולייעץ ללקוח בכל הקשור בהן ובהתאמתן לחלל.

 

שלכם ובשבילכם,

צוות בידרמן - גלריה לאמנות ישראלית

 

תמונות לבית 2